Odtwarzacz Manta DVD-065

Odtwarzacz Manta DVD-065 to niedrogie urządzenie, wyposażone we wszelkie podstawowe funkcje, pozwalające na oglądanie filmów, odtwarzanie muzyki i obrazów w formatach takich jak np. DivX, XviD, JPEG, MPEG-4, MP3. Niewątpliwą zaletą DVD-065 jest łatwość użycia, niewielkie wymiary i elegancki wygląd. Można na nim odtwarzać zarówno płyty DVD, DVD-R, DVD-RW, jak i VCD, CD-R, CD-RW. Pliki filmowe mogą być odtwarzane z napisami lub bez, a podstawowe funkcje urządzenia, takie jak zoom i zwalnianie lub przyspieszanie, dostępne są z poziomu pilota.Odtwarzacze DVD MANTA DVD-065

Zastosowany w odtwarzaczu standard wideo to Pal/Auto/NTSC, a pasmo przenoszenia to 20-20000Hz. Dość wysoki zakres dynamiki dźwięku, wynoszący 100dB, pozwala na uzyskanie dobrej jakości fonii. Urządzenie wyposażone jest w złącze HDMI, dzięki czemu sygnał cyfrowy przesyłany jest bez zbędnych zakłóceń i zapewnia dobrą jakość obrazu i dźwięku. Ponadto wbudowane złącze USB pozwala na odtwarzanie plików bezpośrednio z nośników pamięci. W odtwarzaczu znaleźć można również gniazdo SCART, złącze S-Video i kompozytowe.

Zastosowana w urządzeniu technologia upscalling pozwala na konwertowanie sygnału wideo z niższej rozdzielczości do wyższej, co znacznie poprawia jakość obrazu. Multimedialny interfejs wysokiej jakości jest łatwy w obsłudze, co zwiększa komfort korzystania z odtwarzacza. Na uwagę zasługuje bardzo korzystna cena, która wynosi około 120-140zł.