Western Digital TV Live Hub

Odtwarzacz multimedialny to specjalne urządzenie przeznaczone do odtwarzania plików audio i video. Daje on możliwość odtwarzania różnego rodzaju plików oraz różnych formatów dźwięku i obrazu. Model Western Digital TV Live Hub zapewnia doskonałą jakość obrazu w rozdzielczości Full-HD (1080p) oraz wyrazisty dźwięk cyfrowy.

Urządzenie posiada menu cyfrowe, które dzięki swej intuicyjności jest bardzo łatwe w obsłudze. Dzięki załączonemu portowi Ethernet odtwarzacz multimedialny może zostać podłączony do domowej sieci internetowej, dzięki czemu można później odtwarzać filmy, muzykę i pokazy zdjęć z dowolnego komputera podłączonego do tej sieci. Do zestawu dołączany jest pilot, który steruje animowanym menu ekranowym. Funkcje niektórych przycisków pilota można dostosować do własnych potrzeb, programując je np. na odtwarzanie zdjęć, muzyki czy filmów. Za pomocą odtwarzacza Western Digital można przesyłać multimedia do dowolnego miejsca w domu i odtwarzać je na dowolnym kompatybilnym odbiorniku. Urządzenie jest wyposażone w port USB standardu 2.0.

Za pośrednictwem tego portu można podłączać aparat czy kamerę bezpośrednio do urządzenia, bez potrzeby uruchamiania komputera. Urządzenie posiada również port HDMI, dzięki któremu można podłączyć odtwarzacz do systemów kina domowego i wysokiej jakości odbiorników HDTV. Dodatkowym złączem jest wyjście kompozytowe RCA oraz wyjście sygnału video typu komponent. Pozwalają one na podłączenie odtwarzacza do niemal każdego odbiornika telewizyjnego. Cena LiveHub to 879 zł.